Про компанію

ТДВ "Херсонський електромеханічний завод" веде свою історію з 1962 року, коли почали працювати майстерні по ремонту артезіанських свердловинних насосів і виготовлення ремонтно-технологічного обладнання для сільського господарства.

У 70-ті роки майстерні реорганізували у електромеханічний завод союзного значення, і звозили в його цеху насоси з усієї країни: херсонські фахівці щорічно повертали в дію більше 20-ти тисяч насосів.

У 1992-му році підприємство стало орендним, а в 1994-му колектив приватизував свій завод, створивши акціонерне товариство закритого типу.

У 1994 році завод почав випускати занурювальні (артезіанські) електронасоси.

На сьогоднішній день в номенклатурі його продукції більше 100 видів насосів.

Крім заглибних, освоєно випуск консольних відцентрових насосів і водокольцевых вакуумних насосів для хімічної, целюлозної, харчової промисловості і для машинного доїння корів. Фермерам і садівникам-городникам теж є що запропонувати: побутові насоси типу БЦП, що не мають аналогів у країнах СНД. Електронасоси ТДВ "ХЕМЗ" вигідно відрізняються від аналогів інших виробників високими техніко-економічними показниками; простотою і високою надійністю конструкції; застосуванням зносо - та термостійких матеріалів; при їх експлуатації не потребує спеціального технічного обслуговування і будівництва спеціального приміщення. З 1996 року свердловинні електронасоси сертифіковані в системі ГОСТ РСЦ «НАСТХОЛ».