Приватне підприємство «ХЕРСОННАСОСМАШ» надає повний комплекс послуг із забезпечення промислових підприємств України насосним обладнанням, запасними частинами та комплектуючими.

Відділ продажу: Kyivstar: (067) 610-80-60(Viber), +38(097) 228-55-25, Vodafone: (066) 467-13-21, Тел.: (0552) 70-80-23, Факс +38 (067) 441-449-8, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми готові запропонувати Вам вигідні умови продажу, а також здійснюємо гарантійну підтримку і сервіс.

Глибинні насоси ЕВВ - глибинні насоси для свердловин, насоси для свердловин, заглибні насоси для свердловин, насоси для свердловин заглибні і т.д. - все це насоси ЕВВ, широко відомі, як «артезіанські насоси». Насоси ЕВВ - використовуються для відкачування води з артезіанських свердловин, в міському, промисловому і сільськогосподарському водопостачанні, в зв'язку цим насос ЕВВ називають просто насоси - для свердловин.

Агрегати типів К і КМ призначені для перекачування чистої води в стаціонарних умовах(крім морської)

Насоси вакуумні типу ВВН (водокільцеві вакуумні) призначені для відкачування повітря, газів, парів і паро-газових сумішей, неагресивних до матеріалів деталей насосів.

 

Каталог продукції

Ми є офіційним дилером

ТДВ «Херсонський електромеханічний завод» (ТДВ «ХЕМЗ») та

ТОВ ВКП «Азовенергомаш».