Приватне підприємство «ХЕРСОННАСОСМАШ» надає повний комплекс послуг у галузі постачання промислових підприємств України насосним обладнанням, запасними частинами та комплектуючими.

Продаж насосів: (067) 610-80-60, (066) 467-13-21, (095) 620-98-98, (0552) 70-80-23, факс +38 (067) 441-449-8

Ми готові запропонувати вигідні умови продажу , а також здійснюємо гарантійну підтримку і сервіс.

Глибинні насоси ЕЦВ - глибинні насоси для свердловин, насоси для свердловин, заглибні насоси для свердловин, насоси для свердловин заглибні і т.д. - Все це насос ЕЦВ широко відомі так само як «артезіанські насоси» - використовуються для відкачування води з артезіанських свердловин, в міському, промисловому і сільськогосподарському водопостачанні, в зв'язку цим насос ЕЦВ називають просто насоси для свердловин.

Агрегати типів К і КМ призначені для роботи в стаціонарних умовах з перекачування чистої води (крім морської)

Насоси типу " СМ" - відцентрові, горизонтальні, консольні, одноступінчаті призначені для перекачування побутових і промислових забруднених рідин.

Агрегати типу СД - відцентрові, горизонтальні (СДВ - вертикальні), одноступінчаті з робочим колесом закритого типу призначені для перекачування побутових, промислових стічних вод та інших забруднених рідин.

Насоси типу Д - з горизонтальним валом одноступінчасті - призначені для перекачування води та інших рідин при температурі до 85 ° С

Переносні заглибні моноблочні електронасоси типу ГНОМ призначені для відкачування гравійно-глинистих і ґрунтових вод з котлованів, траншей, зумпфів.

Насоси вакуумні типу ВВН (водокільцеві вакуумні) призначені для відкачування повітря, газів, парів і парогазових сумішей, неагресивних до матеріалів деталей насосів.

Чавунні насоси типу ЦНС призначені для перекачування води при температурі до 45 ° С з вмістом механічних домішок не більше 0,5% за масою.

 

Каталог продукції

Ми є офіційним дилером

ТДВ «Херсонський електромеханічний завод» (ТДВ «ХЕМЗ») та

ТОВ ВКП «Азовенергомаш».